Oferta | Centrum DEVORA

TEAM Dr Joseph

Team Dr Joseph Wrocław | DEVORA

Team Dr Joseph Wrocław – partner Centrum Devora

Od początku istnienia naszego Centrum Devora Wrocław szukaliśmy doskonałej marki dla naszych wymagających Klientów.

Ważne było dla nas, aby firma nie była tylko i wyłącznie wytwórcą gotowych produktów, zależało nam by wyznawała podobną filozofię do naszej. Wiemy, że w dzisiejszym świecie konserwantów, sztucznych barwników i wszech obecnej chemii produkt ma być organiczny – właśnie bez chemii, sztucznych perfum, bez parabenów. Tysiące przebytych po Europie kilometrów, setki spotkań podczas targów czy kongresów branżowych i… w końcu udało nam się! TEAM DR JOSEPH to rodzinna firma z Brunico (Włochy), która obecna jest na rynku ponad 40 lat, tworzy wyłącznie z wyselekcjonowanych produktów: ekskluzywne kosmetyki naturalne.

Firma zdobyła podwójną nominację w SPA DIAMOND AWARD 2015 za najlepszy Zielony Produkt ANTI AGING oraz najlepszy zielony zabieg SPA, a w roku 2016 zdobyła pierwsze miejsce za innowacyjny produkt WELLNESS & SPA INNOVATION AWARD 2016 oraz wygrała główną nagrodę SPA DIAMOND AWARD 2016 za najlepszy zielony zabieg SPA. Team Dr Joseph w następnym roku po raz kolejny otrzymał nominację za najlepszy produkt do pielęgnacji BEST BEAUTY & BODY CARE PRODUCT i zdobył główną nagrodę EUROPEAN HEALTH & SPA AWARD 2017 za innowacyjny produkt!

Cieszymy się, że Centrum Kosmetyki Devora jako pierwszy salon we Wrocławiu (także w Polsce) dołączył do międzynarodowego zespołu specjalistów, dzięki czemu możemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i umiejętnościami wykonywania innowacyjnych kuracji zabiegowych TEAM DR JOSEPH.

Team Dr Joseph Wrocław | DEVORA

Historia


Historia TEAM DR JOSEPH ma swój początek około pięćdziesięciu lat temu. Po wypadku sportowym, młody Joseph na własną rękę rozpoczął poszukiwania skutecznych środków naturalnych. W drodze do sukcesu kierował się swoją intuicją… Czy podążał za konkretnym zapachem czy też prowadziła go ciekawość?

Wielki Wybuch jest fizyków tym, czym podstawowa komórka dla nas. Wierzymy, że zawiera ona w sobie sekret życia, co od zawsze inspirowało ludzi, by pisać wiersze, piosenki oraz… tworzyć receptury. Co sprawia, że jest ona aż tak fascynująca? Co inspiruje naukowców?

Firmie udało się zdefiniować trzy reguły/zasady: 1. Każdy krok w nowe terytorium jest krokiem Naprzód. 2. Porażka może stać się przepisem na sukces. 3. Nie ma bardziej doskonałej relacji niż naturalna równowaga. Wyjątkowa jakość naszej pracy bierze się z połączenia tych trzech zasad. To właśnie ten standard klienci cenią tak wysoko.

Firma TEAM DR JOSEPH cały czas rozwija know-how, które przynosi wyjątkową jakość produktów poprzez współdziałanie ludzi, skóry, narządów wewnętrznych i królestwa roślin.

Team Dr Joseph Wrocław | DEVORA

Ogród


Najdroższe laboratorium świata nie dorówna inteligencji rośliny. Dlatego dla TEAM DR JOSEPH nie istnieje nic ważniejszego niż uchwycenie różnorodności i kreatywności tkwiących w naturze tak starannie jak jest to tylko możliwe. Tylko w ten sposób produkty uzyskują tak wysoką jakość.

Gdy pochłania nas praca w naszym ogrodzie, w powietrzu da się wyczuć tchnienie podziwu. Dokonując selekcji składników największy nacisk firma kładzie na ich czystość, jakość, a także zrównoważoną uprawę biologiczną. Poddajemy kontroli każdego producenta preferując jednak rośliny dziko rosnące. Procedurę certyfikacyjną naszych kosmetyków cechuje najwyższa jakość. Mamy poczucie odpowiedzialności nie tylko przed naszymi wymagającymi klientami, ale również przed naszym największym wzorem: naturą.

Team Dr Joseph Wrocław | DEVORA

Naturalne kosmetyki nowej generacji dostępne w Centrum Devora Wrocław


Podstawą tych kosmetyków jest system nośny, który łatwo wchłania się w skórę dzięki mikroemulsji ochronnej na bazie liposomów, nanosomów, lipoprotein roślinnych, witamin, stabilizujących naturalne aromaty i inteligentny system konserwantów, wolnych od alkoholu. Składniki te szanują, chronią i wspierają naturalną równowagę skóry. Inteligentny system konserwantów nie tylko chroni system nośny i jego silne komponenty przed utlenianiem, wolnymi rodnikami, enzymami, bakteriami i grzybami; ale również chroni fizjologiczną florę skóry. Co ważne składniki preparatów TEAM DR JOSEPH zawierają bardzo skuteczne ziołowe przeciwutleniacze, które wyszukują rodniki aby skutecznie chronić komórki. Promują przeciwutleniające procesy skóry i funkcje regeneracji komórek, zapewniając długoterminową poprawę procesów metabolicznych zachodzących głęboko w skórze. Zapewniają one autonomiczne zdrowienie skóry – skutki są odczuwalne już od pierwszej aplikacji.

Jako bio-certyfikowane kosmetyki naturalne TEAM DR JOSEPH zawsze poddawane są ścisłej kontroli jakości i są oczywiście wolne od produktów zwierzęcych, nie przeprowadza się eksperymentów na zwierzętach, nie zawierają syntetycznych substancji zapachowych i barwników, parafiny, parabenów, silikonów ani alkoholu. TEAM DR JOSEPH korzysta z zaawansowanych technologii high-tech, jest bardzo skuteczny, posiada certyfikaty ekologiczne i jest w 100% naturalny. Sekret Zespołu TEAM DR JOSEPH nie jest ukryty w poszczególnych składnikach, ale w wyjątkowych połączeniach i zależnościach powiązań między nimi. Każdy ekstrakt roślinny zawiera określone składniki. Tak zwane „Fitokosmetyki” oparte są na koncepcji łączenia różnorodnych ekstraktów roślinnych ze sobą w synergii, która optymalizuje skuteczność poszczególnych wyciągów. TEAM DR JOSEPH łączy poszczególne elementy w doskonałej synergii, idealnie dla Twojej skóry w poczuciu dobrego samopoczucia.

Symbiotyczną jedność natury i technologii można zobaczyć w ponadczasowym stylu linii produktów.

TEAM DR JOSEPH Wrocław kosmetyki naturalne | DEVORA

Kremy do twarzy do pielęgnacji domowej

W przeciwieństwie do serum, krem ma mniejszą zawartość wody i jest bogaty w ważne tłuszcze i oleje. Jego specjalna funkcja pielęgnacyjna polega na dostarczeniu skórze niezbędnych lipidów i zapewnieniu jej intensywnej pielęgnacji. Filtr ochronny zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i stanowi cenną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

Vitalis Dr. Joseph Wrocław kosmetyki naturalne | DEVORA

Kremy do ciała do pielęgnacji domowej

Kremy do ciała z selektywnymi składnikami mocy i wyjątkową konsystencją zapewniają uczucie nowej skóry: napiętą, nawilżoną i aksamitnie miękką. Ich naturalne, subtelne kompozycje zapachowe otulą Twoje zmysły.

Vitalis Dr. Joseph Wrocław herbaty i napary | DEVORA

Napary ziołowe

Wielozmysłowe doświadczenie picia herbaty obejmuje zarówno widzenie, wąchanie, jak i smakowanie: widzisz, jak kolory się intensyfikują, czujesz rozchodzący się zapach, delektujesz się wyjątkowym smakiem. Każda z naszych herbat ma dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Spróbuj herbaty, która jest dla Ciebie odpowiednia i ciesz się jej wyjątkowym smakiem.

Vitalis Dr. Joseph Wrocław zapachy do wnętrz | DEVORA

Zapachy do wnętrz

Zanurz się w świecie naturalnych zapachów do wnętrz od Vitalis Dr. Joseph Nasze zapachy do domu zawierają 100% czystych naturalnych olejków eterycznych, a ich działanie opiera się na przyjemnym, alpejskim zapachu. Najwyższa jakość dla Twojego dobrego samopoczucia!

 • Zwycięzca
  SPA DIAMOND AWARD
  Best Green Spa Treatment
 • Najlepszy produkt we Włoszech
  European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • Finalista
  PURE BEAUTY AWARD
  Best New Natural Face Product
 • Zwycięzca
  WELLNESS & SPA INNOVATION
  Best Beauty & Body Care Product
 • Zwycięzca
  European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • Finalista
  BEAUTY FORUM READER’S CHOICE
  Third-placed by Reader’s Choice
 • Zwycięzca
  GERMAN BRAND AWARD
  Best Brand Performance
 • Zwycięzca
  European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • Finalista
  PURE BEAUTY GLOBAL AWARD
  Best New Organic Cosmetic Product
 • Zwycięzca
  GERMAN INNOVATION AWARD
  Best Product Innovation
 • Zwycięzca
  BEAUTY FORUM READER’S CHOICE
  Best Natural Cosmetics
 • Finalista
  PURE BEAUTY GLOBAL AWARD
  Best New Anti Aging Product
  Czekamy na Ciebie!

  +48 696 067 131


  Godziny otwarcia:

  poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:00
  sobota: od 9:00 do 15:00
  niedziela: nieczynne

  Adres Centrum:

  ul. Orzechowa 31A/2,
  52-116 Zacharzyce
  (Wrocław – Bieńkowice)

  © 2013-2024 Centrum Kosmetyki DEVORA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Centrum Kosmetyki DEVORA, ul. Orzechowa 31a/2, 52-116 Zacharzyce, tel. 696 067 131, e-mail: kontakt@devora.pl, NIP: 622-242-47-90