Promocje | Centrum DEVORA

Aktualne promocje

Promocja Depilacja Laserowa Devora

Hydradermabrazja INNOFACIAL w ofercie z rabatem 20%

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund

W ramach promocji oferujemy Tobie możliwość wykonania zabiegów innowacyjnej hydradermabrazji INNOFACIAL, który wyraźnie poprawi kondycję Twojej skóry.

Zabieg INNOFACIAL to najnowsze osiągnięcie w nieinwazyjnym resurfacingu skóry. INNOFACIAL to jedyna procedura hydradermabrazji łącząca równocześnie oczyszczanie, złuszczanie, ekstrakcję, nawilżanie i ochronę przed utlenianiem, co prowadzi do uzyskania czystszej, piękniejszej skóry bez dyskomfortu lub długotrwałego oczekiwania na efekty. Zabieg ma działanie łagodzące i nawilżające, jest nieinwazyjny i nie powoduje podrażnienia.

Oferta limitowana – ważna w okresie od 24.06.2024 r. do 10.07.2024 r. Aby skorzystać z oferty musisz dokonać rejestracji online terminu zabiegu w okresie trwania promocji (sam zabieg może być wykonany w dowolnym terminie).

* Przyznana wartość rabatu będzie naliczona po wykonaniu zabiegu.

Promocja Depilacja Laserowa Devora

Depilacja laserowa w ofercie z rabatem 30%

dni
:
godzin
:
minut
:
sekund

Depilacja laserem diodowym to metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia, dlatego specjalnie dla Ciebie w dniach od 3 czerwca 2024 r. do 31 lipca 2024 r. oferujemy możliwość wykonania zabiegów depilacji laserowej bikini oraz pach z rabatem 30%

Aby skorzystać z oferty musisz dokonać rejestracji online terminu KONSULTACJI przed zabiegiem depilacji laserowej w okresie trwania promocji (sam zabieg może być wykonany w dowolnym terminie).

* Przyznana wartość rabatu będzie naliczona po wykonaniu zabiegu. Promocja nie łączy się z innymi ofertami rabatowymi.


Masaż – Happy Hours

Zabiegi masażu w Centrum Devora Wrocław cieszą się dużym zainteresowaniem, zauważyliśmy jednak, że najchętniej rezerwowane przez Was masaże odbywają się w godzinach wieczornych. W związku z tym chcemy zachęcić wszystkich z Wrocławia i okolic do odwiedzenia naszego salonu, na przykład w przerwie w pracy.

Masaż w pracy jest świetnym pomysłem na relaks i odprężenie, dzięki niemu wracamy do obowiązków z zastrzykiem świeżej, pozytywnej energii. Jeśli potrzebujesz dodatkowych powodów, żeby pozwolić sobie na tą przyjemność w godzinach pracy to mamy dla Ciebie mocny argument.

W godzinach 12:00-15:00 od poniedziałku do piątku wszystkie masaże w naszym salonie są tańsze o 20%*.

Nie musisz spełniać żadnych szczególnych wymagań – promocja skierowana jest do wszystkich osób odwiedzających nasz salon w powyższym przedziale czasowym. Zarezerwuj wizytę w naszym Centrum!

* Przyznana wartość rabatu będzie naliczona po wykonaniu zabiegu.

Czekamy na Ciebie!

+48 696 067 131

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:00
sobota: od 9:00 do 15:00
niedziela: nieczynne

Adres Centrum:

ul. Orzechowa 31A/2,
52-116 Zacharzyce
(Wrocław – Bieńkowice)

© 2013-2024 Centrum Kosmetyki DEVORA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Centrum Kosmetyki DEVORA, ul. Orzechowa 31a/2, 52-116 Zacharzyce, tel. 696 067 131, e-mail: kontakt@devora.pl, NIP: 622-242-47-90