Oferta | Centrum DEVORA

Kuracje TEAM DR JOSEPH

Skuteczne zabiegi na twarz Wrocław | DEVORA

Ekskluzywne i innowacyjne zabiegi na twarz Wrocław


Luksusowe zabiegi wykonywane w Centrum Devora Wrocław nagrodzone najwyższą światową nagrodą SPA DIAMOND AWARD.

Manualna metoda kuracji TEAM DR JOSEPH oparta na indywidualnych potrzebach Państwa skóry oraz odkryciach naukowych rozpoczyna się głęboko w tkankach. Uwzględniając naturalne prawa funkcjonowania skóry – jej metabolizm zostaje przywrócony do równowagi, aby ten sposób zapewnić jej doskonałą pielęgnację i holistyczne uczucie, zadbać o Państwa zdrowie i niepowtarzalne piękno.

Zapraszamy wszystkich do naszego Centrum Kosmetyki Devora we Wrocławiu (Zacharzycach) by doświadczyć osobiście tej indywidualnej pielęgnacji urody oferowanej przez innowacyjną metodę TEAM DR JOSEPH: oczyszczenia, odprężenia i ochrony.

Intensywnie oczyszczająca kuracja twarzy

INTENSE PURYFING FACE TREATMENT (60 min)

Dogłębne oczyszczenie dopasowane do Twojego rodzaju skóry oparte o metodę TEAM DR JOSEPH: Łagodny masaż stymulujący układ limfatyczny stanowi jeden z pierwszych etapów zabiegowych, jest to ważny element zabiegu, poprawiający krążenie limfy w okolicy głowy, twarzy, szyi i dekoltu, a tym samym ułatwienie pozbycia się zbędnych substancji i produktów przemiany materii.

Masaż ten zwiększa wchłanianie składników czynnych zawartych w produktach, zmniejsza przekrwienie i zaczerwienienie skóry. Ciepły, wilgotny kompres ziołowy, który łagodnie otwiera pory skóry, posiada wyjątkowo relaksujący i przyjemny zapach. To idealne przygotowanie skóry do następnych etapów zabiegu. Głęboki peeling – złuszczanie, pozwalające usunąć martwe komórki naskórka oraz oczyszczający masaż szklaną bańką, stanowią dalsze etapy zabiegowe przygotowujące skórę do oczyszczania. Kiedy skóra jest już dokładnie oczyszczona, przystępujemy do regulacji łuku brwiowego.

Pakiet tonizacji to wyjątkowo orzeźwiający etap zabiegowy, łączy w sobie kilka czynności których celem jest przywrócenie właściwego poziomu pH, ściągnięcie i oczyszczenie porów, ochrona naczyń krwionośnych oraz łagodne działanie antyseptyczne. Nałożenie specjalnej maski typu „peel-off”, dzięki której pory skóry zostają ściągnięte, a skóra staje się wypoczęta.

Ostatnim etapem udzielenie wyczerpującej porady dotyczącej pielęgnacji skóry w warunkach domowych.

Twoja skóra? Jasna i gładka. Twoja twarz? Rozpromieniona. Twoje samopoczucie? Dobre i pełne energii.

Odnowa komórkowa | Kuracja twarzy

CELLULAR RECREATION FACE TREATMENT (110 min)

Holistyczny optymalny program oparty o metodę TEAM DR JOSEPH: Intensywna kuracja z biodynamicznym masażem liftingującym dostosowanym do potrzeb twojej skóry. Doświadcz wyjątkowego zabiegu kosmetycznego połączonego z diagnostyką skóry, regulacją brwi, masażem stymulującym układ limfatyczny.

Ciepły, wilgotny kompres ziołowy, który łagodnie otwiera pory skóry, posiada wyjątkowo relaksujący i przyjemny zapach. To idealne przygotowanie skóry do następnych etapów zabiegu. Głęboki peeling – złuszczanie, pozwalające usunąć martwe komórki naskórka oraz oczyszczający masaż szklaną bańką (odblokowanie skóry pozwalające na łatwiejsze usunięcie zanieczyszczeń).

Masaż neuro-dermiczny kwiatowymi stemplami (o walorach terapeutycznych) stanowi obowiązkowy element każdej luksusowej kuracji. Kolejny etap to nałożenie specjalnego serum oraz wykonanie bio-energetycznego masażu liftingującego, który spowalnia proces starzenia, wzmacnia system odpornościowy i zwiększa dotlenienie komórek.

Jeden z ostatnich etapów to nałożenie intensywnej maski odżywczej na twarz oraz aplikacja preparatów ochronnych i udzielenie wyczerpującej informacji dotyczącej pielęgnacji skóry w warunkach domowych.

Naturalne rozwiązanie najnowszej generacji dla trwałego oddziaływania, maksymalnego efektu i natychmiastowej zauważalności.

Kuracja zaawansowany bio-lifting twarzy

ADVANCED BIO LIFTING FACE TREATMENT (140 min)

Wspaniała naturalna kuracja z aktywnymi składnikami, dobranymi do konkretnych potrzeb Twojej skóry, przynosząca natychmiastowy efekt i głębokie odprężenie.

Program relaksacyjny na bazie metody TEAM DR JOSEPH: Jednym z pierwszych etapów jest diagnostyka skóry – pozwala nam indywidualnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Łagodny masaż stymulujący układ limfatyczny stanowi jeden z pierwszych etapów zabiegowych. Jest to bardzo istotny element zabiegu,poprawiający krążenie limfy w okolicy głowy, twarzy, szyi i dekoltu, a tym samym ułatwia pozbycie się zbędnych substancji i produktów przemiany materii. Masaż ten zwiększa wchłanianie składników czynnych zawartych w produktach, zmniejsza przekrwienie i zaczerwienienie skóry.

Ciepły, wilgotny kompres ziołowy, który łagodnie otwiera pory skóry, posiada wyjątkowo relaksujący i przyjemny zapach. To idealne przygotowanie skóry do następnych etapów zabiegu. Głęboki peeling – złuszczanie, pozwalające usunąć martwe komórki naskórka oraz oczyszczający masaż szklaną bańką (odblokowanie skóry pozwalające na łatwiejsze usunięcie zanieczyszczeń), dzięki czemu głębokość zmarszczek ulega zmniejszeniu. Po dokładnym oczyszczeniu skóry nadajemy perfekcyjny kształt łuku brwiowemu.

Modelujący masaż twarzy stanowi kolejny ważny etap zabiegowy – poprawia krążenie krwi oraz zwiększa przemianę materii. Jest to wyjątkowo relaksujący etap, podczas którego rozluźniają się mięśnie twarzy i następuje ogólna poprawa witalności skóry. Jeden z ostatnich etapów to nałożenie intensywnej maski odżywczej na twarz oraz aplikacja preparatów ochronnych i udzielenie wyczerpującej informacji dotyczącej pielęgnacji skóry w warunkach domowych. Kuracja bogata w niezwykle efektowne, naturalne składniki aktywne dla zdrowej i dobrze wypielęgnowanej skóry.

Ekspresowy „Power lift” dla mężczyzn

EXPRESS POWER LIFT FOR MEN (50 min)

Metoda TEAM DR JOSEPH dla mężczyzn. Diagnostyka skóry – pozwala nam indywidualnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Łagodny masaż stymulujący układ limfatyczny stanowi jeden z pierwszych etapów zabiegowych. Jest to ważny element zabiegu, poprawiający krążenie limfy w okolicy głowy, twarzy, szyi i dekoltu, a tym samym ułatwia pozbycie się zbędnych substancji i produktów przemiany materii.

Masaż ten zwiększa wchłanianie składników czynnych zawartych w produktach, zmniejsza przekrwienie i zaczerwienienie skóry. Ciepły, wilgotny kompres ziołowy, który łagodnie otwiera pory skóry, posiada wyjątkowo relaksujący i przyjemny zapach. To idealne przygotowanie skóry do następnych etapów zabiegu. Peeling, głębokie oczyszczanie, specjalne serum, intensywna maska z masażem twarzy, a na koniec codzienna pielęgnacja skóry.

Naturalna siła najnowszej generacji dla zadbanego i robiącego wrażenie wyglądu.


Wszystkie holistyczne masaże i innowacyjne kuracje oferowane w Centrum Devora Wrocław są wykonywane w przez naszych doświadczonych specjalistów, którzy zdobywali niezbędną wiedzę i umiejętności podczas szkoleń w siedzibie firmy Vitalis Dr. Joseph w Brunico (Włochy). Nasz zespół specjalistów jest zawsze do Twojej dyspozycji.

Nagrody zdobyte przez markę Team Dr Joseph

 • SPA DIAMOND AWARD
  Best Green Spa Treatment
 • European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • PURE BEAUTY AWARD
  Best New Natural Face Product
 • WELLNESS & SPA INNOVATION
  Best Beauty & Body Care Product
 • European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • BEAUTY FORUM READER’S CHOICE
  Third-placed by Reader’s Choice
 • GERMAN BRAND AWARD
  Best Brand Performance
 • European HEALTH & SPA AWARD
  Best Cosmetic Product Innovation
 • PURE BEAUTY GLOBAL AWARD
  Best New Organic Cosmetic Product
 • GERMAN INNOVATION AWARD
  Best Product Innovation
 • BEAUTY FORUM READER’S CHOICE
  Best Natural Cosmetics
 • PURE BEAUTY GLOBAL AWARD
  Best New Anti Aging Product

  Naturalne produkty nowej generacji – DevoraShop

  Kremy do twarzy Wrocław | DEVORA

  TEAM DR JOSEPH Wrocław | DEVORASHOP.pl

  Kremy do twarzy do pielęgnacji domowej

  W przeciwieństwie do serum, krem ma mniejszą zawartość wody i jest bogaty w ważne tłuszcze i oleje. Jego specjalna funkcja pielęgnacyjna polega na dostarczeniu skórze niezbędnych lipidów i zapewnieniu jej intensywnej pielęgnacji. Filtr ochronny zapewnia skórze długotrwałe nawilżenie i stanowi cenną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi.

  Kremy do ciała Wrocław | DEVORA

  Vitalis Dr. Joseph Wrocław | DEVORASHOP.pl

  Kremy do ciała do pielęgnacji domowej

  Kremy do ciała z selektywnymi składnikami mocy i wyjątkową konsystencją zapewniają uczucie nowej skóry: napiętą, nawilżoną i aksamitnie miękką. Ich naturalne, subtelne kompozycje zapachowe otulą Twoje zmysły.

  Herbaty ziołowe Wrocław | DEVORA

  Vitalis Dr. Joseph Wrocław | DEVORASHOP.pl

  Napary ziołowe

  Wielozmysłowe doświadczenie picia herbaty obejmuje zarówno widzenie, wąchanie, jak i smakowanie: widzisz, jak kolory się intensyfikują, czujesz rozchodzący się zapach, delektujesz się wyjątkowym smakiem. Każda z naszych herbat ma dobroczynny wpływ na ciało i umysł. Spróbuj herbaty, która jest dla Ciebie odpowiednia i ciesz się jej wyjątkowym smakiem.

  Ekskluzywne zapachy Wrocław | DEVORA

  Vitalis Dr. Joseph Wrocław | DEVORASHOP.pl

  Zapachy do wnętrz

  Zanurz się w świecie naturalnych zapachów do wnętrz od Vitalis Dr. Joseph Nasze zapachy do domu zawierają 100% czystych naturalnych olejków eterycznych, a ich działanie opiera się na przyjemnym, alpejskim zapachu. Najwyższa jakość dla Twojego dobrego samopoczucia!

  Kuracje Team Dr Joseph
  Czekamy na Ciebie!

  +48 696 067 131


  Godziny otwarcia:

  poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:00
  sobota: od 9:00 do 15:00
  niedziela: nieczynne

  Adres Centrum:

  ul. Orzechowa 31A/2,
  52-116 Zacharzyce
  (Wrocław – Bieńkowice)

  © 2013-2024 Centrum Kosmetyki DEVORA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
  Centrum Kosmetyki DEVORA, ul. Orzechowa 31a/2, 52-116 Zacharzyce, tel. 696 067 131, e-mail: kontakt@devora.pl, NIP: 622-242-47-90