Oferta | Centrum DEVORA

Mikrodermabrazja
korundowa

Mikrodermabrazja Wrocław | DEVORA

Mikrodermabrazja korundowa Wrocław

Urządzenie do mikrodermabrazji w Centrum Kosmetyki Devora używane jest  w połączeniu z preparatami dermokosmetycznymi wykorzystywanymi podczas profesjonalnych zabiegów oraz preparatami dermokosmetycznymi do pielęgnacji domowej.

Nasz sprzęt do mikrodermabrazji korundowej to zaawansowane technologicznie urządzenie, którego użycie do niedawna było zarezerwowane tylko przez dermatologów. Aparat wykorzystuje system Vacuum-Kompresor, podczas gdy kryształy złuszczające uderzają o powierzchnię skóry, jest ona lekko zasysana, kosmetyczka nie stosuje nacisku na skórę, a jedynie przesuwa końcówkę aparatu po powierzchni skóry. Złuszczony naskórek, zanieczyszczenia i zużyte kryształki są natychmiast odsysane z powierzchni skóry i odprowadzane do osobnego pojemnika. Zabieg jest całkowicie bezbolesny.

Złuszczanie naskórka Wrocław | DEVORA

Naukowo udowodnione działanie


raporcie „Guide to Controlled Microdermabrasion” opublikowanym przez dr Aroldo Canella, specjalistę chirurgii estetycznej, na portalu dermatologicznym www.kosmetolog.info dokonano oceny tej metody zwalczania problemów skóry na tle tradycyjnej dermabrazji. Raport korzystnie ocenia metodę mikrodermabrazji, ale stwierdza wyraźnie, że sukces zabiegów ściśle zależy od ich kompleksowego wykonania polegającego na połączeniu peelingu z pielęgnacja odpowiednio dobranymi preparatami kosmetycznymi: przed i po złuszczaniu. Samo złuszczanie naskórka aparatem do mikrodermabrazji nie ujawni wszystkich zalet tej metody, a może nawet przy nieodpowiedniej pielęgnacji prowadzić do pogorszenia wyglądu cery (np. jej przesuszenie). Na potrzeby raportu dokonano oceny skuteczności kilkunastu metod mikrodermabrazji oferowanych przez różnych producentów, rekomendując jako najskuteczniejsze dwa systemy: niemiecki, wykorzystywany podczas zabiegów w naszym Centrum, a także austriacki.

Mikrodermabrazja i złuszczanie skóry Wrocław | DEVORA

Mikrodermabrazja


Mikrodermabrazja (mikropeeling kontrolowany) – jedna z wielu metod złuszczania naskórka.

Polega na usunięciu (ścieraniu) warstwy rogowej za pomocą specjalnego urządzenia. Kontrolowana mikrodermabrazja jest nowoczesna technika, która za pomocą łagodnego, mechanicznego peelingu poprawia funkcjonowanie skóry i pomaga uporać sie z jej specyficznymi problemami. Jest ona stosowana z powodzeniem od polowy lat osiemdziesiątych. Na początku była zarezerwowana głównie dla dermatologów, zaś obecnie coraz częściej jest stosowana w instytutach kosmetycznych.

W czasie kontrolowanej mikrodermabrazji zostaje utworzone podciśnienie za pomocą próżni, która uruchamia strumień kryształków wodorotlenku glinu (korundu). Kryształy są nanoszone na skórę (uderzają o jej powierzchnie) za pomocą specjalnego urządzenia (raczki), które jest przesuwane po skórze i w ten sposób usuwane sa delikatnie górne warstwy naskórka. Równocześnie kryształy wraz z usuniętym zrogowaciałym naskórkiem są pochłaniane i zbierane w oddzielnym pojemniku.

Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji ponieważ zarówno zrogowacenie naskórka, które należy usunąć jak i intensywność zabiegu (głębokość peelingu) sa oceniane i indywidualnie dobierane przez kosmetologa. Ta cecha sprawia, ze jest to technika bardzo bezpieczna, która góruje nad innymi metodami peelingu.

Zastosowanie Mikrodermabrazji:


  • przed zabiegami z substancjami aktywnymi (w celu zwiększenia skuteczności)
  • generalna regeneracja skóry
  • atrofia skóry (zanik włókien kolagenowych)
  • mocne zrogowacenie skóry
  • zaburzenia pigmentacji, przebarwienia
  • uszkodzenia słoneczne spowodowane promieniowaniem UV
  • blizny potrądzikowe
  • rozstępy, cellulit
  • zanieczyszczenie skóry

Super Peel

Zabieg z zastosowaniem mikrodermabrazji. Regulacja hiperkeratozy, dzięki której komórki skóry zyskują energię.

Neck&Decollete Care

Zabieg specjalny na problematyczne obszary szyi i dekoltu z wykorzystaniem naszego urządzenia.

Classic

Reviderm Clasic jest zabiegiem, który odżywia skórę zmęczoną, dojrzałą. Dopasowanie dermokosmetyków zapewnia skuteczność i satysfakcję zabiegu. Skóra po zabiegu staje się gładka oraz nabiera zdrowego wyglądu.

Cell Regeneration + Hydrowarstwa Regeneration II

Zabieg mikrodermabrazji z zastosowaniem hydrowarstwy służy do relaksowania I stymulacji. Dedykowany jest do skóry wrażliwych. Za pomocą urządzenia w kontrolowany i intensywny sposób usuwane są zrogowacenia skóry. Komórki otrzymują przez to zastrzyk energii. Następująca po tym hydrowarstwa uzupełnia zawartości wilgoci w skórze. Zmarszczki ulegają spłyceniu. Rezultaty zabiegu to: natychmiastowe wygładzenie, skóra staje się gładka i delikatna, delikatnie zaróżowiona. Efekt zauważalny jest już po pierwszym zabiegu.

Wellness Lift

Jest to zabieg, który „leczy” ciało i duszę. To doskonałe połączenie złuszczenia przy użyciu urządzenia do mikrodermabrazji wraz z masażem manualnym dostarczając skórze aktywnych substancji dotleniających. Funkcje skóry zostają pobudzone oraz odbudowana zostaje naturalna warstwa ochronna. Zabieg jest idealny na chłodne pory roku oraz dla osób lubiący zapach Amaretto – migdałów.

Manager Treatment I

Zabieg dedykowany jest dla skóry unaczynionej ze słabo wykształconą tkanką łączną. To idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, które w krótkim czasie chcą osiągnąć najlepsze efekty. Znaczna reaktywność naczyń, w przypadku skór płytko unaczynionych normalizuje się, a słaba tkanka łączna wzmacnia się i uelastycznia. Owal twarzy staje się jędrny, skóra nabiera blasku i świeżego wyglądu.

Manager Treatment II

Zabieg dedykowany skórom zatoksycznionym z rozszerzonymi porami. Jest to zabieg idealny dla osób zapracowanych, które w krótkim czasie chcą osiągnąć jak najlepsze efekty. W trakcie zabiegu następuje odtrucie, odblokowanie i usunięcie złogów. Rozszerzone pory ulegają zmniejszeniu, a skóra nabiera zdrowego wyglądu.

Anti-age-profesional

Wysoce skuteczny w walce z procesem starzenia się skóry. Sukces zabiegu polega na połączeniu efektywnego zabiegu złuszczania skóry przy użyciu sprzętu do mikrodermabrazji ze specjalnymi preparatami do stosowania w pielęgnacji domowej. Zabieg zakończony zostaje przyjemnym dla ciała i duszy masażem twarzy.

Rebalance Hydro Impact

Zabieg uspokajający oraz intensywnie nawilżający, przywracający skórze długotrwałą równowagę. Połączenia działania detoksykacyjnego oraz antyzapalnego sprawia, że wrażliwa skóra zyskuje zdrowy, aksamitny wygląd.

Pure Skin Professional

Zabieg z użyciem urządzenia do mikrodermabrazji przeznaczony dla skóry łojotokowej regulujący wydzielanie serum. Doskonale oczyszcza pory, a anty-zapalne substancje aktywnie łagodzą skórę. Skóra zyskuje jędrność i blask. Idealny w walce z tłustą skórą i jako profilaktyka przeciw powstawaniu zanieczyszczeń.

Mikrodermabrazja Reviderm
Czekamy na Ciebie!

+48 696 067 131


Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:00
sobota: od 9:00 do 15:00
niedziela: nieczynne

Adres Centrum:

ul. Orzechowa 31A/2,
52-116 Zacharzyce
(Wrocław – Bieńkowice)

© 2013-2024 Centrum Kosmetyki DEVORA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Centrum Kosmetyki DEVORA, ul. Orzechowa 31a/2, 52-116 Zacharzyce, tel. 696 067 131, e-mail: kontakt@devora.pl, NIP: 622-242-47-90