Oferta | Centrum DEVORA

Zabiegi oczyszczające

Oczyszczanie skóry Wrocław | DEVORA

Seborrhoe Oleosa


Zabieg dedykowany skórom z łojotokiem oleistym (skór tłustych bogatych w wilgoć).

Cechy charakterystyczne dla cery z łojotokiem oleistym są rozszerzone pory, błyszczące partie skóry, zaskórniki oraz stany zapalne. Taki stan szczególnie często występuje w okresie pokwitania. Zabieg z oczyszczaniem manualnym bądź sonoforezą.

Oczyszczanie skóry Wrocław | DEVORA

Seborrhoe Sicca


Zabieg dedykowany skórom z łotokiem suchym (skóra jest tłusta lecz odwodniona).

Cechy charakterystyczne dla łojotoku suchego to występowanie zanieczyszczeń – zaskórników, cera jest szara, delikatnie się łuszczy, jest nierówna w dotyku. Bardzo często występuje dodatkowy objaw – wrażliwość oraz skłonność do zaczerwienień. Stan skóry często pogarsza się w wyniku oddziaływania negatywnych czynników zewnętrznych w tym centralne ogrzewanie i klimatyzacja. Zabieg z mikoredrmabrazją lub/i oczyszczaniem manualnym.

Peeling skóry Wrocław | DEVORA

Oczyszczanie twarzy za pomocą peelingu kawitacyjnego


Peeling kawitacyjny to zabieg polegający na oczyszczaniu skóry za pomocą ultradźwięków. Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, ale także usuwa zalegające w porach skóry sebum.

Zastosowanie tego urządzenia pozwala na głęboką regenerację skóry poprzez błyskawiczne i efektywne jej odnowienie oraz oczyszczenie na dużej głębokości. Wygładza skórę, doskonale nawilża i stymuluje naturalne nawodnienie oraz zmiękcza naskórek. Działa kojąco i regenerująco na skórę.

Kawitacja to zjawisko powstające na powierzchni skóry pod wpływem działania fali ultradźwiękowej i cieczy. W warstwie rogowej powstają pęcherzyki powietrza, które w wyniku zmiennego, wewnątrzcząsteczkowego ciśnienia ulegają minieksplozjom, wytwarzając mikroenergię, która usuwa martwe już korneocyty. Zjawisko to odbywa się w ciągu mikrosekundy. Za pomocą głowic ultradźwiękowych można także wprowadzać preparaty kosmetyczne zwiększające efektywność wykonywanych zabiegów.

Wskazania do wykonania peelingu kawitacyjnego


  • trądzik
  • zmarszczki
  • skóra zniszczona poprzez palenie tytoniu
  • sinienia i opuchlizna w okolicy oczu
  • słabo odżywienia skóra
  • regeneracja skóry
  • przebarwienia
Peeling kawitacyjny może być stosowany przy skórze bardzo wrażliwej, delikatnej oraz cienkiej, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, a także jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający.
Zabiegi oczyszczające
Czekamy na Ciebie!

+48 696 067 131


Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek: od 9:00 do 21:00
sobota: od 9:00 do 15:00
niedziela: nieczynne

Adres Centrum:

ul. Orzechowa 31A/2,
52-116 Zacharzyce
(Wrocław – Bieńkowice)

© 2013-2024 Centrum Kosmetyki DEVORA. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Centrum Kosmetyki DEVORA, ul. Orzechowa 31a/2, 52-116 Zacharzyce, tel. 696 067 131, e-mail: kontakt@devora.pl, NIP: 622-242-47-90